Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Brazílska káva arabica

  Brazílska káva – Brazil Cerrado

  7,50 114,90 

  Brazílska káva Brazil Cerrado Santos patrí medzi tie najlepšie kávy s jemnou lahodnou chuťou. Ide o 100% arabica zrnkovú kávu a obľubujú ju tak ženy, ako aj muži po celom svete.

  Chuť:
  Káva z Brazílie sa vyznačuje jemnou a lahodnou chuťou, pričom obsahuje minimum kyslosti. Známa je najmä svojou sladkastou chuťou, ktorá pripomína čerstvú čokoládu.

  Balenie: 250g alebo 1000 g brazílskej kávy
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností
 • Káva z Guatemaly

  Guatemala káva El Quiché

  7,80 119,90 

  Káva Guatemala určite mnohých prekvapí svojou lahodnou chuťou a  nádhernou vôňou. Táto kvalitná zrnková Fair Trade káva zo Strednej Ameriky je výsledkom neustáleho školenia o najlepších organických postupoch v guatemalskom departmente El Quiché.

  Chuť:
  Káva z Guatemaly má jemnú citrónovú kyslosť, orieškovú príchuť a vyvážené čokoládové tóny s príjemným sladkastým profilom.

  Balenie: 250g alebo 1000g guatemalskej kávy
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností
 • Káva Kolumbia - veľká zrnková káva

  Kolumbijská káva – Columbia Excelso EP Organic

  7,50 114,90 

  Kvalitná organická káva z Kolumbie, príznačná vyváženosťu chutí medzi kyslou a horkou s mandľovým odtieňom. Kolumbijská káva je obľúbená na celom svete a Kolumbia je druhý najväčší producent kávy. Táto kolumbijská káva je špeciálne určená pre európsky trh s chuťovým profilom zameraným na chute Európanov.

  Chuť:
  Jemná a dokonale vyvážená chuť. Vyváženosť medzi kyslosťou a horkosťou dopĺňa jemne mandľová príchuť (after taste). Tmavohnedá farba zŕn kolumbijskej kávy so stopou po olejoch je získaná pri stupni praženia Full City Roast (teplote do 219 °C). Práve vďaka tomuto spôsobu praženia sa podarilo dosiahnuť vynikajúcu vyváženosť chutí.

  Balenie: 250g alebo 1000g kávy Kolumbia Excelso
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností
 • Káva Kostarika - veľká zrnková káva

  Kostarická káva – La Pastora Tarrazu

  7,50 114,90 

  Kostarická káva “Costa Rica La Pastora Tarrazu” je jedna z najlepšie hodnotených káv v strednej Amerike. Je obľúbenou kávou nielen pre ženy, ale aj mužov na celom svete. Kostarická káva Tarrazu sa pestuje vo vulkanickej pôde, ktorá je obohatená o sopečný popol a bohatá na minerály. Vďaka tomu sú kávové bobule viac okysličované, čo im dáva bohatšiu chuť.

  Chuť:
  Nezameniteľná sladká chuť – ľahká sladkosť, oriešková crema či nádych korenenej čokolády robí z kostarickej kávy zaručenú voľbu, ktorá nikdy nesklame.

  Balenie: 250g alebo 1000g kávy Kostarika
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností
 • Mexiko káva

  Mexická káva – Mexico SHG EP

  8,60 126,90 

  Skvelá zrnková mexická káva Mexico SHG EP pochádza od malých mexických pestovateľov. Ide o organickú kávu akostnej kvality a má zaujímavú chuť po ovocí, orieškoch až čokoláde. Kávové čerešne sú zberané a premývané výlučne ručne.

  Chuť:
  Jemnú chuť so stredným telom a príjemnou kyslosťou dotvárajú ovocné, orieškové až čokoládové tóny.

  Balenie: 250g alebo 1000g kávy Mexiko
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností