Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Burundi zrnková káva - Arabica

  Burundi káva

  7,80 114,30 

  Africká zrnková káva z Burundi je vhodná pre všetkých, ktorí si obľúbili exotickú kávu. Táto arabica káva sa pestuje pri jazere Tanganika v nadmorskej výške 800-2000 metrov a domáci to s pestovaním kávovníka naozaj vedia.

  Chuť:
  Káva z Burundi má silnejšiu plnú až zemitú chuť. Cítiť v nej dokonalé miešanie tónov citrusov a škorice.

  Balenie: 250g alebo 1000 g kávy Burundi.
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností
 • Káva Etiópia- veľká zrnková káva

  Etiópska káva – Ethiopia Yirgacheffe

  7,90 129,90 

  Káva Ethiopia Yirgacheffe je ďalší kávový skvost príznačný skvelou krémovou arómou. Táto kvalitná zrnková káva pochádza zo samotnej pravlasti kávy, oblasti Yirgacheffe v Etiópii. To, že sa pestovaniu kávy v tejto lokalite venujú stovky rokov, jednoznačne pocítite na jej skvelej chuti.

  Chuť:
  Táto káva z Etiópie je charakteristická orieškovo hnedou krémovou arómou s tónmi jazmínu a lupeňov ruže. Vaše chuťové poháriky pocítia likérovo sladkú chuť, s jemnými náznakmi citrusového ovocia.

  Balenie: 250g alebo 1000 g etiópskej kávy
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností
 • Káva keňa

  Keňa káva – Nyeri

  8,20 122,80 

  Kenská zrnková káva patrí medzi najcennejšiu kávu na svete. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach a má výraznú čistú chuť.

  Chuť:
  Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom. Prekvapí vás harmónia chutí tejto skvelej kávy.

  Balenie: 250g alebo 1000g kenskej kávy
  Typ: 100% Arabica káva

  Výber možností