Skladom

Peru káva – SHB Grade 1 Fairtrade káva

(3 recenzie zákazníkov)

8,20 28,10 

Naša káva z Peru je 100% organická a má jemnú plnú chuť s tónmi vanilky i orieškov. Je pestovaná v zalesnených oblastiach drobnými roľníkmi. Vyváža sa najmä do Európy. Ak ste chuť Peruánskej kávy ešte neokúsili, je načase.

Chuť:
Zrnková káva Peru SHB Fairtrade sa vyznačuje jemnou, no zároveň plnou chuťou s minimom kyslosti a bohatou arómou. V jemne sladkej chuti tejto kávy môžete spozorovať napríklad tóny vanilky či orieškov.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Peru
Typ: 100% Arabica káva

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

Ak ste o Peruánskej káve doposiaľ nepočuli a neochutnali ju, je to určite škoda. Slabé ekonomické podmienky v Peru brzdia rozvoj tejto skvelej kávy. Inak by sa Peru už možno dávno stalo kávovou veľmocou.

O káve z Peru

Certifikované organické kávy pestované bez použitia chemikálií sú výsledkom práce malých peruánskych farmárov a poľnohospodárov. Označenie Grade1 zaručuje najvyššiu kvalitu kávy s minimálnym počtom defektných zŕn.

Chuťový profil kávy Peru

Káva z Peru sa vyznačuje jemnou, no zároveň plnou chuťou s minimom kyslosti a bohatou arómou. V jemne sladkej chuti tejto kávy môžete spozorovať napríklad tóny vanilky či orieškov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hmotnosť

250g, 1000g, 3000g, 5000g

3 recenzie k Peru káva – SHB Grade 1 Fairtrade káva

  1. larry

    moja oblubena ….. naozaj je tam citit trochu vanilky a orechy

  2. Dan

    celkom fajn, po nejakom čase ako zrnká odstáli stratili vôňu, ale môže to byť skladovaním … inak odporúčam

  3. Renata

    Za mna vyborna kavicka

Pridať recenziu