Skladom

Kostarická káva – La Pastora Tarrazu

(5 recenzií zákazníkov)

7,50 114,90 

Kostarická káva “Costa Rica La Pastora Tarrazu” je jedna z najlepšie hodnotených káv v strednej Amerike. Je obľúbenou kávou nielen pre ženy, ale aj mužov na celom svete. Kostarická káva Tarrazu sa pestuje vo vulkanickej pôde, ktorá je obohatená o sopečný popol a bohatá na minerály. Vďaka tomu sú kávové bobule viac okysličované, čo im dáva bohatšiu chuť.

Chuť:
Nezameniteľná sladká chuť – ľahká sladkosť, oriešková crema či nádych korenenej čokolády robí z kostarickej kávy zaručenú voľbu, ktorá nikdy nesklame.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Kostarika
Typ: 100% Arabica káva

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značky: ,

Popis

Kostarická káva “Costa Rica La Pastora Tarrazu” je jedna z najlepšie hodnotených káv v strednej Amerike. Je to najmä vďaka kvalite kávových zŕn a lahodnej, sladkej, neopísateľnej chuti. Je obľúbenou kávou nielen pre ženy, ale aj mužov na celom svete.

O káve Kostarika La Pastora Tarrazu
Vďaka kostarickej pôde, ktorá je obohatená o sopečný popol, sú kávové bobule viac okysličované, čo im dodáva bohatšiu chuť. 70% kávy sa pestuje v horách pri teplote 17-28°C vo výške 800 – 1600 m.n.m, kde sa pravidelne streda obdobie sucha s obdobím dažďov.

Všetky tieto podmienky spolu vplývajú na jedinečné charakteristiky kávových zŕn. Okrem toho, farmári zbierajú kávové zrná ručne, aby sa ubezpečili, že sú správne zrelé a tak má každá jedna bobuľka rozvinuté tie najlepšie chute. Výsledkom pôsobenia prírodných síl a poctivej práce domácich farmárov sú zrná plnej a bohatej chuti.

Chuťový profil
Chuť kostarickej kávy patrí medzi najlepšie hodnotené a najviac uznávané spomedzi káv Strednej Ameriky. Ľahká sladkosť, oriešková crema či nádych korenenej čokolády robí z tejto kávy zaručenú voľbu, ktorá nikdy nesklame.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hmotnosť

250g, 1000g, 3000g, 5000g

5 recenzií k Kostarická káva – La Pastora Tarrazu

 1. Jana

  super káva so skvelou sladkou chuťou!

 2. uhiko

  pochutila

 3. Marián Rozner

  Ďakujem za dodanie dobrej kávy

 4. Tomáš Iľko

  Prijemna vona, sladka chut, nechyba jej sila. Velmi chutna kava.

 5. Roman

  Už roky ju u vás kupujeme, vonia nádherne a chutí vynikajúco.

Pridať recenziu