Skladom

Keňa káva – Nyeri

(1 recenzia zákazníka)

8,20 122,80 

Kenská zrnková káva patrí medzi najcennejšiu kávu na svete. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach a má výraznú čistú chuť.

Chuť:
Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom. Prekvapí vás harmónia chutí tejto skvelej kávy.

Balenie: 250g alebo 1000g kenskej kávy
Typ: 100% Arabica káva

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značky: ,

Popis

Kenya Nyeri Arabica patrí medzi najcennejšiu kávu na svete. Označenie AA tejto kávy indikuje veľkosť, tvar a hustotu kávových zŕn. Kenská káva má “plné telo” s hebkou chuťou. Acidita je vyvážená šťavnatou sladkosťou.

O káve Kenya Nyeri
Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom.

Chuťový profil kávy
Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom. Napriek rôznym nádychom vás prekvapí dokonalá harmónia chutí tejto skvelej kávy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hmotnosť

250g, 1000g, 3000g, 5000g

1 recenzia k Keňa káva – Nyeri

  1. Tomáš Iľko

    Skoda silneho prazenia, podla mna je to viac ako Full City a tym padom uz citit horkost zo spalenia. Vidno to uz na tmavohnedych olejovych zrnach. Neviem ci to je standard, ale podla mna to zabija chute. Zas nechcem povedat, ze kava je zla. Chuti dobre, ale ak by bola trosku menej prazena, bola by chutnejsia.

Pridať recenziu