Skladom

Espresso blend káva – Kostarika / India

(1 recenzia zákazníka)

6,90 95,00 

Táto espresso káva predstavuje dokonalé spojenie kostarickej kávy so sladkými odtieňmi a sviežej Robusta kávy v pomere 80% Arabica k 20% Robusta.

Chuť:
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a kostarickej kávy nezameniteľnej sladkej chuti s nádychom orieškov a korenenej čokolády.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Espresso blend
Typ: Espresso káva, 80% Arabica / 20% Robusta

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

Espresso Blend Kostarika + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej kávy Arabica (80%) z Kostariky a indickej Robusty (20%). Espresso Blend je káva, ktorá je namiešaná z rôznych druhov kávových odrôd, ktoré sú pražené zvlášť, keďže každá odroda požaduje iný spôsob praženia.

O Espresso blend káve Kostarika / India
Káva nazývaná Espresso Blend je namiešaná z viacerých druhov kvalitných kávových odrôd pre lepšie spojenie chutí. Je pražená zvlášť, nakoľko každá odroda si vyžaduje iný čas praženia a následne namiešaná podľa vlastnej voľby. Otvárajú sa vám tak nové možnosti ako si pitie kávy spestriť a objaviť nové rozmery jej chute. Espresso Blend Costa Rica + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej Arabiky z Kostariky a indickej Robusty.

Chuťový profil
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a kostarickej kávy nezameniteľnej sladkej chuti s nádychom orieškov a korenenej čokolády

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hmotnosť

250g, 1000g, 3000g, 5000g

1 recenzia k Espresso blend káva – Kostarika / India

  1. Broňa

    Lahodná, jemná, no predsa intenzívna, dostala som ju ako darček, a hneď som v nej zacítila tie oriešky a čokoládu.. Veľmi si ju vychutnávam☺

Pridať recenziu