Skladom

Espresso blend káva – Brazília / India

(2 recenzie zákazníkov)

6,90 95,00 

V šálke našej Espresso blend kávy skvele vyniknú svieže exotické tóny indickej kávy Robusta, ale aj lahodná sladká chuť kávy z Brazílie – v pomere 20% Robusta k 80% Arabica. Skvelé vyváženie chutí v káve z našej pražiarne v Bratislave.

Chuť:
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a lahodnej kávy z Brazílie so sladkou chuťou pripomínajúcou oriešky alebo čerstvú čokoládu.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Espresso blend
Typ: Espresso káva, 80% Arabica / 20% Robusta

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

Espresso Blend káva je zložená z viacerých odrôd kávy, vďaka ktorým je zaistené lepšie prepojenie chutí. Každá odroda si vyžaduje rôznu dĺžku praženia, a preto kávu musíme pražiť individuálne.

O Espresso blend káve Brazília / India
Káva nazývaná Espresso Blend je namiešaná z viacerých druhov kvalitných kávových odrôd pre lepšie spojenie chutí. Je pražená zvlášť, nakoľko každá odroda si vyžaduje iný čas praženia a následne namiešaná podľa vlastnej voľby. Otvárajú sa vám tak nové možnosti ako si pitie kávy spestriť a objaviť nové rozmery jej chute. Espresso Blend Brasil + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej brazílskej Arabiky a indickej Robusty.

Chuťový profil:
Svieže exotické tóny Robusty z Indie krásne vyniknú v šálke silného espressa a káva z Brazílie je zas známa svojou lahodnou sladkou chuťou, pripomínajúcou oriešky alebo čerstvú čokoládu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Hmotnosť

250g, 1000g, 3000g, 5000g

2 recenzie k Espresso blend káva – Brazília / India

  1. maja

    dobrý blend

  2. Tomas

    Chuti mi ako espresso aj rano v kapucine. Prevazuje sladka chut s prijemnou horkostou. Po kave ostava prijemna dochut. Manzelke najviac chuti ako ristretto.

Pridať recenziu