Americká kávaArabica káva
Kostarická káva - La Pastora Tarrazu obr. 1 Kostarická káva - La Pastora Tarrazu obr. 2
Kostarická káva - La Pastora Tarrazu - hlavný obrázok

Kostarická káva – La Pastora Tarrazu

5,0 hviezdičiek na základe 4 hodnotení (4)

Cena: 7,50 24,90 

Kostarická káva „Costa Rica La Pastora Tarrazu“ je jedna z najlepšie hodnotených káv v strednej Amerike. Je obľúbenou kávou nielen pre ženy, ale aj mužov na celom svete. Kostarická káva Tarrazu sa pestuje vo vulkanickej pôde, ktorá je obohatená o sopečný popol a bohatá na minerály. Vďaka tomu sú kávové bobule viac okysličované, čo im dáva bohatšiu chuť.

Chuť:
Nezameniteľná sladká chuť – ľahká sladkosť, oriešková crema či nádych korenenej čokolády robí z kostarickej kávy zaručenú voľbu, ktorá nikdy nesklame.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Kostarika
Typ: 100% Arabica káva

Zobrazit viac
Vymazať
Skladom

Kostarická káva „Costa Rica La Pastora Tarrazu“ je jedna z najlepšie hodnotených káv v strednej Amerike. Je to najmä vďaka kvalite kávových zŕn a lahodnej, sladkej, neopísateľnej chuti. Je obľúbenou kávou nielen pre ženy, ale aj mužov na celom svete.

O káve Kostarika La Pastora Tarrazu
Vďaka kostarickej pôde, ktorá je obohatená o sopečný popol, sú kávové bobule viac okysličované, čo im dodáva bohatšiu chuť. 70% kávy sa pestuje v horách pri teplote 17-28°C vo výške 800 – 1600 m.n.m, kde sa pravidelne streda obdobie sucha s obdobím dažďov.

Všetky tieto podmienky spolu vplývajú na jedinečné charakteristiky kávových zŕn. Okrem toho, farmári zbierajú kávové zrná ručne, aby sa ubezpečili, že sú správne zrelé a tak má každá jedna bobuľka rozvinuté tie najlepšie chute. Výsledkom pôsobenia prírodných síl a poctivej práce domácich farmárov sú zrná plnej a bohatej chuti.

Chuťový profil
Chuť kostarickej kávy patrí medzi najlepšie hodnotené a najviac uznávané spomedzi káv Strednej Ameriky. Ľahká sladkosť, oriešková crema či nádych korenenej čokolády robí z tejto kávy zaručenú voľbu, ktorá nikdy nesklame.

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Komentáre

Tomáš Iľko 26.11.2020
5 hviezdičky
Prijemna vona, sladka chut, nechyba jej sila. Velmi chutna kava.
Marián Rozner 27.09.2020
5 hviezdičky
Ďakujem za dodanie dobrej kávy
uhiko 23.09.2020
5 hviezdičky
pochutila
Jana 10.02.2020
5 hviezdičky
super káva so skvelou sladkou chuťou!