Americká kávaArabica káva
Kolumbia káva - Colombia Excelso EP Organic (100% arabica) obr. 1
Kolumbia káva - Colombia Excelso EP Organic (100% arabica) - hlavný obrázok

Kolumbia káva – Colombia Excelso EP Organic (100% arabica)

5,0 hviezdička hodnotenie (1)

Cena: 7,20 23,40 

Kvalitná organická káva z Kolumbie, Excelso EP, je príznačná vyváženou chutí medzi kyslosťou a horkosťou s mandľovým odtieňom. Kolumbijská káva je obľúbená na celom svete a Kolumbia je druhý najväčší producent kávy. Táto káva je určená výhradne pre európsky trh s orientovaním na chute Európanov.

Chuť:
Jemná a dokonale vyvážená chuť. Vyváženosť medzi kyslosťou a horkosťou dopĺňa jemne mandľová príchuť (after taste). Tmavohnedá farba zŕn kolumbijskej kávy so stopou po olejoch je získaná pri stupni praženia Full City Roast (teplote do 219 °C). Práve vďaka tomuto spôsobu praženia sa podarilo dosiahnuť vynikajúcu vyváženosť chutí.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Kolumbia Excelso
Typ: 100% Arabica káva

Zobrazit viac
Zrušiť výber

Kolumbijská káva Columbia Excelso EP Organic je špecifická svojim telom a jasnosťou. Káva sa pestuje v súkromnom sektore a vďaka tomu sa dá jednoducho určiť pôvod kávy

O káve Colombia Excelso
Kolumbia je druhým najväčším producentom kávy na svete. Káva sa tu pestuje vo veľmi rozdielnych klimatických podmienkach, čo umožňuje dozrievanie a zber plodov v priebehu celého roka.

Kolumbijská káva je dobre známa jej vysokou kvalitou. Je zberaná ručne a spracovávaná mokrou cesto, čo predurčuje jej jemnú chuť. Organická káva Excelso EP je chuťovo vyvážená a určená pre európsky trh.

Chuťový profil
Tmavohnedá farba zŕn kolumbijskej kávy so stopou po olejoch je získaná pri stupni praženia Full City Roast (teplote do 219 °C). Vďaka spôsobu praženia sa pri tejto odrode podarilo dosiahnuť vyváženosť medzi kyslosťou a horkosťou, s jemne mandľovou príchuťou (after taste).

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Komentáre

Sándor Megyeri 25.11.2019
5 hviezdičky
Parádna chuť! Super vyvážené, akurát pre mňa