Americká kávaArabica káva
Kolumbijská káva - Columbia Excelso EP Organic obr. 1
Kolumbijská káva - Columbia Excelso EP Organic - hlavný obrázok

Kolumbijská káva – Columbia Excelso EP Organic

5,0 hviezdičiek na základe 2 hodnotení (2)

Cena: 7,20 23,40 

Kvalitná organická káva z Kolumbie, príznačná vyváženosťu chutí medzi kyslou a horkou s mandľovým odtieňom. Kolumbijská káva je obľúbená na celom svete a Kolumbia je druhý najväčší producent kávy. Táto kolumbijská káva je špeciálne určená pre európsky trh s chuťovým profilom zameraným na chute Európanov.

Chuť:
Jemná a dokonale vyvážená chuť. Vyváženosť medzi kyslosťou a horkosťou dopĺňa jemne mandľová príchuť (after taste). Tmavohnedá farba zŕn kolumbijskej kávy so stopou po olejoch je získaná pri stupni praženia Full City Roast (teplote do 219 °C). Práve vďaka tomuto spôsobu praženia sa podarilo dosiahnuť vynikajúcu vyváženosť chutí.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Kolumbia Excelso
Typ: 100% Arabica káva

Zobrazit viac
Vymazať
Skladom

Kolumbijská káva Columbia Excelso EP Organic je špecifická svojim telom a jasnosťou. Káva sa pestuje v súkromnom sektore a vďaka tomu sa dá jednoducho určiť pôvod kávy.

O káve Columbia Excelso
Kolumbia je druhým najväčším producentom kávy na svete. Káva sa tu pestuje vo veľmi rozdielnych klimatických podmienkach, čo umožňuje dozrievanie a zber plodov v priebehu celého roka.

Kolumbijská káva je dobre známa jej vysokou kvalitou. Je zberaná ručne a spracovávaná mokrou cesto, čo predurčuje jej jemnú chuť. Organická káva Excelso EP je chuťovo vyvážená a určená pre európsky trh.

Chuťový profil
Tmavohnedá farba zŕn kolumbijskej kávy so stopou po olejoch je získaná pri stupni praženia Full City Roast (teplote do 219 °C). Vďaka spôsobu praženia sa pri tejto odrode podarilo dosiahnuť vyváženosť medzi kyslosťou a horkosťou, s jemne mandľovou príchuťou (after taste).

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Komentáre

Robo 10.09.2020
5 hviezdičky
velmi prijemna kava
Sándor Megyeri 25.11.2019
5 hviezdičky
Parádna chuť! Super vyvážené, akurát pre mňa