fbpx
Africká kávaArabica káva
Keňa káva - Nyeri obr. 1
Keňa káva - Nyeri - hlavný obrázok

Keňa káva – Nyeri

(0)

Cena: 8,20 28,50 

Kenská zrnková káva patrí medzi najcennejšiu kávu na svete. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach a má výraznú čistú chuť.

Chuť:
Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom. Prekvapí vás harmónia chutí tejto skvelej kávy.

Balenie: 250g alebo 1000 g kenskej kávy
Typ: 100% Arabica káva

Zobrazit viac
Zrušiť výber
Skladom

Kenya Nyeri Arabica patrí medzi najcennejšiu kávu na svete. Označenie AA tejto kávy indikuje veľkosť, tvar a hustotu kávových zŕn. Kenská káva má “plné telo” s hebkou chuťou. Acidita je vyvážená šťavnatou sladkosťou.

O káve Kenya Nyeri
Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom.

Chuťový profil kávy
Táto unikátna káva z Kene sa vyznačuje príjemnou, ale zároveň výraznou čistou chuťou. Prelínajú sa v nej chute citrusov a sladkej čerešne s ľahkým korenistým a vínnym nádychom. Napriek rôznym nádychom vás prekvapí dokonalá harmónia chutí tejto skvelej kávy.

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Tento produkt zatiaľ nemá hodnotenia