Espresso káva
Espresso blend káva - Kostarika / India obr. 1 Espresso blend káva - Kostarika / India obr. 2
Espresso blend káva - Kostarika / India - hlavný obrázok

Espresso blend káva – Kostarika / India

5,0 hviezdička hodnotenie (1)

Cena: 6,90 22,50 

Táto espresso káva predstavuje dokonalé spojenie kostarickej kávy so sladkými odtieňmi a sviežej Robusta kávy v pomere 80% Arabica k 20% Robusta.

Chuť:
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a kostarickej kávy nezameniteľnej sladkej chuti s nádychom orieškov a korenenej čokolády.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Espresso blend
Typ: Espresso káva, 80% Arabica / 20% Robusta

Zobrazit viac
Vymazať
Skladom

Espresso Blend Kostarika + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej kávy Arabica (80%) z Kostariky a indickej Robusty (20%). Espresso Blend je káva, ktorá je namiešaná z rôznych druhov kávových odrôd, ktoré sú pražené zvlášť, keďže každá odroda požaduje iný spôsob praženia.

O Espresso blend káve Kostarika / India
Káva nazývaná Espresso Blend je namiešaná z viacerých druhov kvalitných kávových odrôd pre lepšie spojenie chutí. Je pražená zvlášť, nakoľko každá odroda si vyžaduje iný čas praženia a následne namiešaná podľa vlastnej voľby. Otvárajú sa vám tak nové možnosti ako si pitie kávy spestriť a objaviť nové rozmery jej chute. Espresso Blend Costa Rica + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej Arabiky z Kostariky a indickej Robusty.

Chuťový profil
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a kostarickej kávy nezameniteľnej sladkej chuti s nádychom orieškov a korenenej čokolády

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Komentáre

Broňa 20.01.2021
5 hviezdičky
Lahodná, jemná, no predsa intenzívna, dostala som ju ako darček, a hneď som v nej zacítila tie oriešky a čokoládu.. Veľmi si ju vychutnávam☺