Espresso káva
Espresso blend káva - Brazília / India obr. 1 Espresso blend káva - Brazília / India obr. 2
Espresso blend káva - Brazília / India - hlavný obrázok

Espresso blend káva – Brazília / India

5,0 hviezdičiek na základe 2 hodnotení (2)

Cena: 6,90 22,50 

V šálke našej Espresso blend kávy skvele vyniknú svieže exotické tóny indickej kávy Robusta, ale aj lahodná sladká chuť kávy z Brazílie – v pomere 20% Robusta k 80% Arabica. Skvelé vyváženie chutí v káve z našej pražiarne v Bratislave.

Chuť:
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a lahodnej kávy z Brazílie so sladkou chuťou pripomínajúcou oriešky alebo čerstvú čokoládu.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Espresso blend
Typ: Espresso káva, 80% Arabica / 20% Robusta

Zobrazit viac
Vymazať
Skladom

Espresso Blend káva je zložená z viacerých odrôd kávy, vďaka ktorým je zaistené lepšie prepojenie chutí. Každá odroda si vyžaduje rôznu dĺžku praženia, a preto kávu musíme pražiť individuálne.

O Espresso blend káve Brazília / India
Káva nazývaná Espresso Blend je namiešaná z viacerých druhov kvalitných kávových odrôd pre lepšie spojenie chutí. Je pražená zvlášť, nakoľko každá odroda si vyžaduje iný čas praženia a následne namiešaná podľa vlastnej voľby. Otvárajú sa vám tak nové možnosti ako si pitie kávy spestriť a objaviť nové rozmery jej chute. Espresso Blend Brasil + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej brazílskej Arabiky a indickej Robusty.

Chuťový profil:
Svieže exotické tóny Robusty z Indie krásne vyniknú v šálke silného espressa a káva z Brazílie je zas známa svojou lahodnou sladkou chuťou, pripomínajúcou oriešky alebo čerstvú čokoládu.

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Komentáre

Tomas 01.01.2021
5 hviezdičky
Chuti mi ako espresso aj rano v kapucine. Prevazuje sladka chut s prijemnou horkostou. Po kave ostava prijemna dochut. Manzelke najviac chuti ako ristretto.
maja 19.09.2020
5 hviezdičky
dobrý blend