fbpx
Africká kávaArabica káva
Burundi káva obr. 1
Burundi káva - hlavný obrázok

Burundi káva

(0)

Cena: 7,44 25,50 

Africká zrnková káva z Burundi je vhodná pre všetkých, ktorí si obľúbili exotickú kávu. Táto arabica káva sa pestuje pri jazere Tanganika v nadmorskej výške 800-2000 metrov a domáci to s pestovaním kávovníka naozaj vedia.

Chuť:
Káva z Burundi má silnejšiu plnú až zemitú chuť. Cítiť v nej dokonalé miešanie tónov citrusov a škorice.

Balenie: 250g alebo 1000 g kávy Burundi.
Typ: 100% Arabica káva

Zobrazit viac
Zrušiť výber
Skladom

Burundi zrnková káva je vhodná pre všetkých, ktorí si obľúbili exotickú kávu. Táto 100% arabica káva pochádza z tropickej Afriky, kde sa pestuje pri jazere Tanganika v nadmorskej výške 800-2000 metrov.

O káve Burundi
Ak ste ešte nepočuli o africkej káve z Burundi.,vedzte, že káve v tejto krajine veľmi dobre rozumejú. Burundi sa nachádza medzi štátmi Kongo, Tanzánia a Rwanda. Ide o malú africkú krajinu, kde sa káva pestuje na menších plantážach a malých farmách. Káva je v Burundi hlavným vývozným artiklom. Veľká časť miestnych ľudí sa venuje farmárskej práci s pestovaním kávy. S kávou majú bohaté skúsenosti a vedia napestovať kvalitnú a chuťovo príjemnú silnú kávu z kávovníka arabského.

Chuťový profil kávy
Táto kvalitná fair trade káva z Burundi má silnejšiu plnú až zemitú chuť. Prekvapivo v nej cítiť miešanie tónov citrusov a škorice.

 

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Tento produkt zatiaľ nemá hodnotenia