Skladom

Bezkofeínová káva – Decaf

9,40 148,30 

Kvalitná organická arabica, ktorá bola šetrnou a nechemickou metódou zbavená kofeínu je alternatívnou cestou pre tehotné ženy, kojace matky či ľudí, ktorý majú obmedzenie v príjme kofeínu. Rovnako si ju môžete vychutnať kedykoľvek večer, ak Vás prepadne nečakaná chuť na šálku skvelej kávy.

Chuť:
Jemná chuť sladkých karameliek a trstinovej melasy, ktorú dokonale dopĺňa vyvážený kakaový akcent. Chuť zodpovedajúca 100% arabice z Peru, s jej úžasnou vôňou, ktorú v káve dokážeme udržať vďaka organickej a šetrnej metóde odstránenia kofeínu.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Peru zbavenej kofeínu pomocou metódy Swiss Water Process
Typ: 100% Arabica káva

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značky: ,

Popis

Bezkofeínová káva Decaf je vhodnou alternatívou pre nadšencov kávy, ktorý nemôžu či nechcú prijať kofeín. Bezkofeínovú kávu si môžete bez problémov vychutnať aj večer pred spánkom alebo v neobmedzenom množstve počas celého dňa!

O káve Decaf

Vynikajúca chuť 100% arabica kávy z Peru spojená s organickým spôsobom odstránenia kofeínu, Swiss Water Process, ktorá nevyžaduje použitie chémie, tvorí skvelú kombináciu pre Vašu šálku kávy. Napriek tomu, že sa jedná o bezkofeínovú kávu, iste očarí množstvo pravých kávičkárov. Swiss Water Process okrem organického spracovania zabezpečuje aj zachovanie charakteristickej chuti a vôni kávy.

Chuťový profil

Praženie City Plus spoločne s organickým spracovaním odstránenia kofeínu zabezpečuje výnimočnú chuť karameliek v spojení s trstinovou melasou a kakaom .

Ďalšie informácie

Hmotnosť

250g, 1000g, 3000g, 5000g

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bezkofeínová káva – Decaf”