Bezkofeínová káva
Bezkofeínová káva - Decaf - hlavný obrázok

Bezkofeínová káva – Decaf

(0)

Cena: 9,40 34,90 

Kvalitná organická arabica, ktorá bola šetrnou a nechemickou metódou zbavená kofeínu je alternatívnou cestou pre tehotné ženy, kojace matky či ľudí, ktorý majú obmedzenie v príjme kofeínu. Rovnako si ju môžete vychutnať kedykoľvek večer, ak Vás prepadne nečakaná chuť na šálku skvelej kávy.

Chuť:
Jemná chuť sladkých karameliek a trstinovej melasy, ktorú dokonale dopĺňa vyvážený kakaový akcent. Chuť zodpovedajúca 100% arabice z Peru, s jej úžasnou vôňou, ktorú v káve dokážeme udržať vďaka organickej a šetrnej metóde odstránenia kofeínu.

Balenie: 250g alebo 1000g kávy Peru zbavenej kofeínu pomocou metódy Swiss Water Process
Typ: 100% Arabica káva

Zobrazit viac
Vymazať
Skladom

Bezkofeínová káva Decaf je vhodnou alternatívou pre nadšencov kávy, ktorý nemôžu či nechcú prijať kofeín. Bezkofeínovú kávu si môžete bez problémov vychutnať aj večer pred spánkom alebo v neobmedzenom množstve počas celého dňa!

O káve Decaf

Vynikajúca chuť 100% arabica kávy z Peru spojená s organickým spôsobom odstránenia kofeínu, Swiss Water Process, ktorá nevyžaduje použitie chémie, tvorí skvelú kombináciu pre Vašu šálku kávy. Napriek tomu, že sa jedná o bezkofeínovú kávu, iste očarí množstvo pravých kávičkárov. Swiss Water Process okrem organického spracovania zabezpečuje aj zachovanie charakteristickej chuti a vôni kávy.

Chuťový profil

Praženie City Plus spoločne s organickým spracovaním odstránenia kofeínu zabezpečuje výnimočnú chuť karameliek v spojení s trstinovou melasou a kakaom .

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Tento produkt zatiaľ nemá hodnotenia