-10%Veľké balenie kávy
Espresso káva 4kg - Brazília / India - hlavný obrázok

Espresso káva 4kg – Brazília / India

5,0 hviezdička hodnotenie (1)

Cena: 81,00 

V šálke našej Espresso blend kávy skvele vyniknú svieže exotické tóny indickej kávy Robusta, ale aj lahodná sladká chuť kávy z Brazílie – v pomere 20% Robusta k 80% Arabica. Skvelé vyváženie chutí v káve z našej pražiarne v Bratislave.

Chuť:
Spojenie sviežich exotických tónov Robusta kávy a lahodnej kávy z Brazílie so sladkou chuťou pripomínajúcou oriešky alebo čerstvú čokoládu.

Balenie: 4kg kávy Espresso blend
Typ: Espresso káva, 80% Arabica / 20% Robusta

Zobrazit viac

Skladom

Espresso Blend káva je zložená z viacerých odrôd kávy, vďaka ktorým je zaistené lepšie prepojenie chutí. Každá odroda si vyžaduje rôznu dĺžku praženia, a preto kávu musíme pražiť individuálne.

O Espresso blend káve Brazília / India
Káva nazývaná Espresso Blend je namiešaná z viacerých druhov kvalitných kávových odrôd pre lepšie spojenie chutí. Je pražená zvlášť, nakoľko každá odroda si vyžaduje iný čas praženia a následne namiešaná podľa vlastnej voľby. Otvárajú sa vám tak nové možnosti ako si pitie kávy spestriť a objaviť nové rozmery jej chute. Espresso Blend Brasil + India v sebe nesie lahodné spojenie chutí kvalitnej brazílskej Arabiky a indickej Robusty.

Chuťový profil:
Svieže exotické tóny Robusty z Indie krásne vyniknú v šálke silného espressa a káva z Brazílie je zas známa svojou lahodnou sladkou chuťou, pripomínajúcou oriešky alebo čerstvú čokoládu.

Potrebujete poradiť s výberom?

+421 911 746 753
Hodnotenie produktu

Komentáre

Michael 10.08.2020
5 hviezdičky
Odoberáme v našej firme ;)